مشتریان گرامی، موجودی و قیمت ها به روز می باشد با آرامش خرید کنید.

پایه نگهدارنده (هلدر)

راهنمای خرید هولدر و پایه نگهدارنده گوشی

نگهدارنده‌ها یا هولدرهای موبایل و تبلت این روزها بیش از پیش مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هولدر یا نگهدارنده موبایل (Cellphone Car Mount) به ابزاری گفته می‌شود که هنگام رانندگی و برای جلوگیری از ایجاد حواس‌پرتی استفاده می‌شود.

هولدر موبایل به شما اجازه می‌دهد تا بدون از بین رفتن تمرکز لازم برای رانندگی به موسیقی گوش دهید، از نرم‌افزارهای مسیریابی استفاده نمایید یا مکالمات خود را مدیریت کنید.

بنابراین اگر اهل مسافرت هستید یا در تاکسی‌های آنلاین کار می‌کنید و مجبورید در طول روز برای پیدا کردن آدرس‌های مختلف مرتباً نرم‌افزار مسیریاب تلفن همراه خود را چک کنید، خرید پایه نگهدارنده موبایل بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

برای خرید هولدر و پایه نگهدارنده موبایل به چه نکاتی توجه کنیم؟

 انتخاب هولدر مناسب با توجه به کاربری شخصی شما و میزان بودجه‌ای که برای خرید کنار گذاشته‌اید، انجام می‌شود. جهت انتخاب هولدری با کارایی مناسب، لازم است پاسخ 3 سوال زیر را بدانید:

  1. طراحی اتاق و داشبود ماشین من به چه صورت است؟
  2. مشخصات ظاهری و وزن موبایل من چیست؟
  3. کدام ویژگی هولدر برای من مهم‌تر است؟

جهت انتخاب هولدر لازم است بدانید که وزن موبایلتان چقدر است و آیا هولدر قابلیت تحمل این وزن را دارد یا خیر؟ داشبورد خودروی شما به چه صورت است؟

انواع هولدر موبایل

  به دلیل تقاضای بالای بازار، تنوع هولدرهای گوشی هوشمند روز به روز بیشتر می‌شود. اگر بخواهیم این تنوع را طبقه‌بندی کنیم تا فرآیند خرید برای شما راحت‌تر شود، باید هولدرها را در 4 دسته زیر قرار دهیم:

1) هولدر موبایل گیره‌ای

 این نوع پایه‌های موبایل با استفاده از گیره‌‎های نصبی، بر روی تیغه‌های کانال کولر خودرو نصب می‌شوند. این نوع هولدرها برای کولرهای مشبک با پره‌های واضح قابل استفاده هستند. این پایه‌ها به علت موقعیت نصبشان باعث می‍شوند تا دید شما هنگام رانندگی با اختلال روبه‌رو نشود.

2) نگهدارنده موبایل مکنده‌ای

 این هولدرها معمولا به داشبورد یا شیشه جلوی راننده نصب می‌شوند. نحوه نصب این هولدرها از طریق ساکشن کاپ (که چسبنده‌های مکنده قوی دارد) تنظیم می‌شود. لازم است هنگام خرید دقت کنید که کیفیت ساکشن کاپ بالا باشد؛ چرا که قدرت این مکنده‌ها بعد از مدتی کم می‌شود.

3) هولدر موبایل چسبی

 به دلیل چسب قوی استفاده شده در این هولدرها، باید قبل از هر چیز از مکان نصب آن‌ها مطمئن شوید؛ زیرا بعد از نصب، جابه‌جایی یا برداشتن آن‌ها کار ساده‌ای نیست. علاوه بر این ممکن است آثار باقیمانده چسب بر روی شیشه باقی بماند (که این مورد برای بسیاری از افراد اذیت‌کننده خواهد بود).

4) هولدر مغناطیسی گوشی موبایل

 هولدرهای مغناطیسی می‌توانند هم بر روی شیشه نصب شوند و هم بر روی دریچه کولر. تنها تفاوت هولدرهای مغناطیسی با هولدرهای گیره‌ای، استفاده سریع و آسان از گوشی هنگامِ برداشتن و قرار دادن بر روی هولدر است.

جهت انتقال به صفحه " خرید لوازم جانبی موبایل " کلیک کنید.

جهت انتقال به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی فرتاک کلیک نمایید.

دسته‌بندی